WWE 2K17: DIGITAL DELUXE EDITION Full tek link torrent indir

WWE 2K17: DIGITAL DELUXE EDITION Full tek link torrent indir

Dövüş Tüm Hızıyla Devam Ediyor…

Çocukluğumuzun geçtiği dönemlerde tanışmıştık “Amerikan Güreşi” kavramıyla. Haftanın belli günlerin televizyonda geç saatlerde yayınlanan müsabakaları izlerken herkesin aklında “Bu hareketleri gerçekten yapıyorlar mı?” sorusu dolaşırdı.

Aile büyüklerine bu soruyu sorduğumuzda onlarda bir müddet duraksarlar sonra “Saçmalama bunla senaryodan ibaret” derlerdi. Ama bizler bu sporun gerçekten sadece bir senaryodan ibaret olduğunu ve işin eğlence tabanlı ilerlediğini çok sonradan kavramıştık. Derken yıllar geçip günümüz oyun dünyasında kendine ciddi bir yer edinen WWE yapımlarını oynamaya başladıkça işin “eğlence” kısmının ne denli önemli olduğunu anlamış olduk. 2k firması ile gittikçe daha da büyüyen kitlelere hitap eden, son yıllarda çalkantılı oynanış ve senaryo tercihleri ile eleştiri oklarını üzerine çeken WWE yapımı bu yıl bakalım tekrar eski günlerine geri dönüş yapmış mı gelin hep beraber bakalım.

Geçen sene piyasaya sunulan wwe 2k16 eleştirmenler tarafından ciddi eleştirilere maruz kalmış ve oyun severlerin de şimşeklerini üzerine çekmişti. Bu yıl yeni yapımı incelerken ilk olarak geçen seneki hatalardan ne kadar ders çıkarıldığı noktasından bakarak oyuna yaklaştım. Her gördüğüm ufak iyileştirmeye umutla yaklaştım. Sonuçta böylesine dikkat çekici bir yapımın istikrarlı bir şekilde harap olup gitmesine içim elvermezdi. Neyse ki özellikle oynanış ve senaryo modlarında yapılan iyileştirmeler ile durumu kurtarmayı başarmış bir 2k oyunu karşımızda duruyor. Öncelikle wwe dünyasının önemli bir bölümünü teşkil eden ve bir döneme damgasını vuran Attitude Era zamanına yolculuk yapmak oldukça etkileyici bir deneyim sunuyor. Stone Cold Steve Austin, bir diğer anlatımla “antikahraman güreşçi” özellikle 90’lı yılların sonlarında karşımıza çıkan bu efsanevi yüz ile belli bir dönemin tozunu dumana katmak oldukça etkileyici olmuş.

Linkler

Codex

Buradan indirebilirsiniz

Repack Fitgirl Deluxe Edition

Buradan indirebilirsiniz

Repack Deluxe Edition

Buradan indirebilirsiniz

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*