The Witcher 3: Wild Hunt Full tek link torrent indir

The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition v1.31 full tek link torrent indir

RPG oyunlarından hoşlananların uzun süredir merakla beklediği The Witcher 3: Wild Hunt'ta serideki ana karakterimiz olan yaratık avcısı Geralt'la çıkacağımız son macera destansı bir hikayeyle bizlere sunulmuş durumda. İkinci oyuna kıyasla 30 kat daha büyük bir haritayla karşımıza çıkan The Witcher 3: Wild Hunt sunduğu 80 saatlik senaryo oynanışıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir yapım olmuş.

Oyuna ilk girdiğimizde, diğer Witcher oyunlarından da alışık olduğumuz son derece sade bir menü ile karşılaşıyoruz. Bu menü aracılığı ile eğer Witcher 2'yi oynadıysanız save dosyalarınızı upload ederek oyunun ilerleyişinde ufak değişiklikler gerçekleştirebiliyorsunuz.  New Gameseçeneğine tıkladığınızda ise, uçsuz bucaksız haritası,  bitmek bilmeyen görevleri ve toplamda 200 saati aşan oynanış süresine sahip olan The Witcher 3 Wild Hunt maceranız başlamış oluyor.

The Wither 3 Wild Hunt'ta aslında 3 farklı ana senaryo bulunuyor. Oyuna ilk girdiğimizde önümüze gelen sinematikte, Geralt'ın büyük aşkı Yeneffer'ı bir çatışmanın ortasında oradan kaçarken görüyoruz. Sonradan araya giren görüntülerle anlıyoruz ki, Geralt kısa süre önce kaybolan Yeneffer'ın izini sürüyor.

Sonrasında giren ara videoda ise kendimizi Yeneffer'ın yanında buluyoruz. Tam kendi kendimize ne oluyor, neden buradayım gibi soruları soracakken aslında bunun bir rüyadan ibaret olduğunu anlıyoruz. Bu rüya bölümündeoyun içerisinde kullanabileceğimiz aksiyon ve dövüş mekanikleri basit bir eğitim turuyla bizlere sunuluyor.

Linkler

Team BRG (44,79 GB)

Buradan indirebilirsiniz

GOG (46,64 GB)

Buradan indirebilirsiniz

Repack Fitgirl (22,8 GB)

Buradan indirebilirsiniz

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*