The Sims 4 City Living İnternal crack full indir

The Sims 4 City Living internal crack full indir

The Sims 4 City Living İnternal crack full indir ,2016 sonlarına doğru çıkmış olan oyun size çok farklı bir smulasyon keyfi yaşatacak.Sitemizden indirilen oyunda , v1.25.136.1020 versiyonu paylaşılmıştır. 

Oyunda kendimize ait bir yaşantı kurarak bu yaşantıda arkadaşlıklar edinip farklı şehir ve mahallelerde yaşantımızı devam ettirmeye çalışacağız. Oyunda kız arkadaş edinebilir, onunla şarkı söyleyebilir, politikaya atılabilir ve daha birçok özellikten faydalanabilirsiniz.

Simslerinize Şehir Yaşamı Tattırın

Sim’lerinizi şehre götürün ve kapınızın dışındaki aksiyonlu hayattan, yalnızca apartman hayatında görebileceğiniz benzersiz koşullara kadar şehir yaşamının sunduğu her şeyi yaşayın.*
Capcanlı San Myshuno şehrinde Sim’lerinizin hayallerini gerçekleştirin. Sim’lerinizin sokak sanatçılarını izleyebileceği, yarışmalara katılabileceği ve farklı yaşam tarzlarıyla tanışabileceği farklı mahalleleri ve kültür festivallerini keşfedin. Sim’inizin ilk apartmanını seçin, ama diğer Sim’lere yakın yaşamanın getireceği zorluklara da hazır olun. Etkileyici ama basık ilk dairenizden başlayın ve Sim’inizin hayalindeki çatı katına ulaşmaya çalışın. Metropol kariyerlerine adım atın!

Hareket Dolu San Myshuno Şehrini Keşfedin

Her biri kendine has kişiliğe sahip farklı mahallelerden oluşan, yoğun nüfuslu bu şehri keşfedin. Sanat Sokağında duvarlara resim çizin (veya resimleri batırın). Moda Sokağındaki Karaoke Barında şarkılar söyleyin. Baharat Pazarındaki basket sahasında spor yapın. Ofisinizde geçen uzun bir günün ardından arkadaşlarınızı video oyunu oynamaya davet edin.
Capcanlı, Kültür Festivallerine Katılın: Sim’lerinizi şehrin dört bir yanındaki farklı festivallere götürün, sokak sanatçılarını izleyin, yarışmalara katılın, farklı yaşam tarzlarıyla tanışın ve Sim’inizin bakış açısını zenginleştirin. Sim’inizi Köri Yarışmasına katılıp Baharat Ustası olabileceği Baharat Festivaline götürün. Romantizm Festivalinde Sim’inizin randevusuyla birlikte kıvılcımlar saçmasını izleyin. Sim’inizin yaptığı el işlerini Bit Pazarında satarak Simoleon’lar kazanın.
Apartmanda Yaşayın ve Komşularınıza Yakın Olun: Aynı apartmanda birlikte yaşayan bu kadar çok sayıda Sim olunca, sizin Sim’leriniz de kesinlikle ilginç etkileşimler tecrübe edecek ve yeni komşularıyla çeşitli ilişkiler kuracaklar. Belki en iyi arkadaşlarını, belki hayatlarının aşkını bulacaklar, hatta evlerinin anahtarlarını verecekler. Bakalım geç saatteki partileri ve gürültülü müzikleri ne yapacaksınız? Daha yüksek ses mi çıkaracak, yoksa onlara mı katılacaksınız

Metropol Yaşayışına Alışın

Başlangıç Dairesinden Çatı Katına Giden Yol: Her apartman dairesi Sim’inizin oynanışını geliştiren benzersiz özelliklere sahip ve bunlar arasından bir seçim yapmanız gerekiyor. İlk dairenizin heyecanını yaşayacak ama hamamböcekleri, sızdıran borular ve elektrik arızaları gibi sorunlar da yaşayacaksınız. Ama unutmayın ki hayaller gerçek olur ve siz de Sim’inizin Çatı Katı dairesine kadar yükselmesini ve şehir manzarasında ve konuşan bir tuvalete sahip olmasını sağlayabilirsiniz!
Yeni, Metropol Kariyerlerine Başlayın: Yeni metropol kariyerlerine adım atın ve Sim’inizi çalışması için şehir caddelerine götürün. Politikacı olarak halk için mücadele ederken dramatik konuşmalar yapın. Yemek veya Sanat Eleştirmeni olarak dünyaya ne kadar kültürlü olduğunuzu gösterin. Sosyal Medyada çalışarak kitlelere ilham verin ve takipçi kazanın.

Kurulum: Poweriso, deamon tools veya winrar ile oyunu açıp kurulumunu gerçekleştirin. Oyunun içinden çıkan carcki, oyunun kurulu olduğu yere atarak gelen soruya kopyala ve değiştir dediğinizde oyun oynanabilir duruma gelecektir.

Minimum:
İşletim: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10
İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 4000+ çift çekirdekli veya eşdeğeri (İçin yerleşik grafik yonga setlerini kullanan bilgisayarlar, oyun 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 veya eşdeğeri) gerektirir
: RAM en az 2 GB RAM
SABİT DİSK: boş alan en az 3 GB (14 GB Sims ile yüklüyorsanız ™ 4)
VİDEO: Pixel Shader 3.0 Video RAM ve destek 128 MB. Desteklenen Video Kartları: NVIDIA GeForce 6600 veya üstü, ATI Radeon X1300 veya üstü, Intel GMA X4500 veya daha üstü.
DIRECTX: DirectX 9.0c uyumlu
SES KARTI: DirectX 9.0c Uyumlu

Linkler

Buradan İndirebilirsiniz

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*