THE KING OF FIGHTERS XIV İNDİR TEK LİNK FULL TORRENT

THE KING OF FIGHTERS XIV İNDİR TEK LİNK FULL TORRENT

Arcade piyasasında hatırı sayılır bir firma olan SNK’yı bizim ülkemizde “atari salonu” kültürüyle büyümüş ya da kıyısından köşesinden emulatör işleriyle haşır neşir olan oyuncular çok iyi bilirler. Metal Slug gibi harika platform oyunlarının yanısıra Art of Fighting, Fatal Fury gibi de sayısız dövüş oyununa da imza atmışlardır. Özellikle dönemin arcade salonlarını Capcom ile birlikte domine eden firma 1994’te popüler dövüş oyunlarının karakterlerini bir araya getirerek takım mücadelesi üzerine kurulu olan The King of Fighters serisine başlayarak altın çağına girer. Kalabalık karakter listesi, 3 kişilik ekipler halinde dövüş mantığı ve eğlenceli oynanış mekanikleriyle Street Fighter gibi kendini kanıtlamış bir seriye önemli bir rakip olur. 2003 yılına kadar senelik olarak çıkan oyun milenyuma kadar yanına çıktığı yılın kısaltmasını alır (örneğin King of Fighters 98)  2003 yılından sonra ise çıkış aralıkları seyrelen seri 11. Oyunu, yani King of Fighter XI’den itibaren rakam sırasıyla devam eder. Benim de oldukça sevdiğim bir seri popülaritesini bir miktar kaybetmiş olsa da hala dimdik ayakta ve yeni oyunuyla karşımızda.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3-4160 @ 3.40GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 480, Intel® HD Graphics 4400, ATI Radeon™ HD 5000 series, or better. OpenGL 4.3 required.
  • Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Compatible with XInput and DirectInput USB devices including gamepads and arcade sticks based on Xbox 360, Xbox One, and DualShock controllers.

Linkler
Codex
Buradan İndirebilirsiniz

Codex alternatif
Buradan İndirebilirsiniz

Fitgirl Repack
Buradan İndirebilirsiniz

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*