The Elder Scrolls V Skyrim crack tek link full indir

The Elder Scrolls V Skyrim crack tek link full indir
The Elder Scrolls V Skyrim crack tek link full indir, Skyrim evrenine adım atacak ve muhteşem haritanızda zorlu yaratıklarla çarpışacaksınız. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda almış olduğunuz görevleri başarıyla tamamlamaya çalışacak ve gücünüzü göstererek rakiplerinizi yerle bir edeceksiniz.

Ejderhalar ve çeşitli doğaüstü yaratıklarla karşılaşacak ve kılıcınızı ve gücünüzü kullanarak rakiplerinizi avlamaya çalışacaksınız.

Skyrim Yüksek Kralı öldürüldü. İttifaklar tahta iddialarla oturdu.Bu çatışmanın ortasında, çok daha tehlikeli, eski bir kötülük uyandırıldı. Ejderhalar Tamriel için geri döndü.

Başka bir dünya, başka bir hayat yaşamak. Ne yapmak istiyorsanız onu oynayarak hayal edebileceğiniz her türlü karakter ve, seçim hikaye anlatımı, macera efsanevi özgürlük gibi daha önce hiç gerçekleştirilmemiş şeyler.
Tüm yeni grafik ve oyun motoru. Skyrim yeni oyun motoru yuvarlanan bulutlar, engebeli dağlar, kalabalık şehirler, yemyeşil alanlar ve antik zindanları ile yaşam için tam bir sanal dünya getiriyor.
Size oyun. Yüzlerce silah, büyüler ve yetenekler arasından seçim yapın. Yeni bir karakter sistemi, istediğiniz herhangi bir şekilde oynamak ve eylemler yoluyla kendinizi tanımlamak için izin verir.
Bitmeyen oyun kavramı her ne kadar bazı oyuncular için sevimsiz gibi gözükse de Howard, Radiant görev sisteminin oyundaki en güçlü öğelerden bir tanesine yardımcı olduğunu belirtiyor: çevresel hikaye anlatımı. Skyrim üzerinde pek çok gizemin bulunduğuna dikkat çeken Howard bu dünyayı keşfettikçe gizemli parçaları birleştirebileceğinizi söylüyor. Ekip bu özelliği Fallout 3’ü geliştirirken bulmuş.

Sistem Gereksinimleri

Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit sürüm)
İşlemci: Intel i5-750 / AMD Phenom II X4-945
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: NVIDIA GTX 470 1GB / 2GB AMD HD 7870
Depolama: 12GB boş alan

ÖNERİLEN:
OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit sürüm)
İşlemci: Intel i5-2400 / AMD FX-8320
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: NVIDIA GTX 780 3GB / AMD R9 290 4GB
Depolama: 12GB boş alan

Linkler
Buradan İndirebilirsiniz

Alternatif

Buradan İndirebilirsiniz

Torrent

Buradan İndirebilirsiniz

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*