Simcity Deluxe Edition crack sorunsuz tek link indir

Simcity Deluxe Edition crack sorunsuz tek link indir

Simcity Deluxe Edition crack sorunsuz tek link indir ,DLC ve updateli bir çok paketi içeren bu oyunda şehir kurma ve yönetme simulasyon
oyun deneyimi yaşayacağınız,Simcity Deluxe Edition oyununda bir çok farklı görev ve eğlenceli anlar
sizi bekliyor.

Şehrinizin tüm ulaşım sistemini kontrolünüz altına alın, suçlarla savaşmak ve felaketlerle başa çıkmak için U-Drive-It görevlerini çözün. Nüfusun ne kadar hızlı arttığını gözleyin. Çok geni,ş bir hayat yaratarak – tüm zamanların en muhteşem derlemesi için kendinizi hazırlayın.

SimCity 4
Şehir bölgelerinizi yaratın : şehirlerinizi birbirine bağlayan ulaşım ağı sayesinde onları birleştirin. Şehirlerin doğal kaynakları paylaşmalarını yada onlar için rekabet etmelerini izleyin
Tanrısal Güçler Kullanın : hayalinizdeki dünyayı yaratmak için bir plan çizin ve sonra bu planın üzerine volkanlar, tornadolar, meteorlar ve şimşekler yağdırın
Çalışkan bir belediye başkanı olun : stadyumları, havaalanları, üniversiteleri ile dünya çapında bir şehir yaratın. Acil durum araçlarınızı hazır tutun ve bir felaket anında hemen olaya müdahale edin.

SimCity 4 Rush Hour
U-Drive – It : şehrinizdeki arabaların, helikopterlerin ve ambulansların tüm kontrolü sizin elinizde. Gidecekleri yere zamanında ve problemsiz ulaşmaları için onlara rehberlik edin. Polis sirenlerini açın ve araba hırsızlarının peşine düşün yada helikopterinizin spot ışığı ile banka soyguncularının yerini tespit edin. Kısacası kontrolü ele alın, görevleri çözün, yeni ödül yapıları ve araçlar kazanın.
Heyecanlı, yeni taşıma opsiyonları : San Francisco’ya tek yönlü yollar, New York’a geniş bulvarlar yada Tokyo’ya hızlı trenler inşa ederek şehrinize hareket kazandırın.
Yeni Felaketler : yeni UFO saldırılarıyla sinirlerinizi test edin, araba kazalarıyla trafiği alt üst edin yada trenleri raylarından çıkartarak kargaşa yaratın.

– CITIES OF TOMORROW (EXPANSION)
– AIRSHIP SET
– AMUSEMENT PARK
– ATTRACTION SET
– BRITISH CITY SET
– FRENCH CITY SET
– GERMAN CITY SET
– HEROES & VILLAINS SET
– HOUSES OF WORSHIP
– MEDIA MARKT
– METRO BUILDING
– MICROMANIA SHOP SET
– NISSAN LEAF«
– PLAY SHOP
– PROGRESSIVE INSURENCE SET
– RED CROSS DISASTER RELIEF SET
– TELIA STORE.

Minimum:
İŞLEMCİ: AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ veya daha iyi Intel Core 2 Duo 2.0GHz
Minimal İŞLETİM SİSTEMİ: WINDOWS XP / Vista / 7
Bellek: 2 GB RAM

Linkler
Buradan İndirebilirsiniz

Alternatif

Buradan İndirebilirsiniz

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*