Rise of the tomb raider 20 year celebration indir full tek link torrent

Rise of the tomb raider 20 year celebration indir full tek link torrent

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:
Lara’nın Yolculuğu – Lara, onu Trinity olarak bilinen acımasız bir organizasyonun tellerine yerleştirdiği eski bir gizemi ortaya çıkarıyor. Trinity’den önce sırrını bulmaya çalışırken yarış pisti, Kitezh’in Kayıp Kenti ile ilgili bir efsaneye gidiyor. Lara, Trinity’den Önce Kayıp Şehir’e ve gizli sırlarına ulaşması gerektiğini bilir.

Bunun üzerine ilk Mezarlık Öldürme seferi üzerine Sibirya’ya yola çıktı.
Kadına Karşı Vahşi – “Mezar Raider’ının Yükselişi” nde, Lara yalnızca dünyanın dört bir yanından düşmanlarla değil, dünyanın da içinde savaşıyor. Hayvanları silah yaratmak için avlayın ve yoğun nüfuslu ekosistemlerde nadir bulunan kaynaklar için süpürme yapın. Hain koşullar ve Lara’nın sınırlarını en uç noktasına itmesi gereken istikrarsız manzaralarla dolu güzel düşman ortamlarla karşılaşırsınız.
Gerilla Savaşı – Düşmanları önlemek veya yerinden oynamak, düşmanları önlemek veya düşürmek için sualtı ortamında kullanın, Lara’nın vites, silah ve cephanesini stealth’den yanan silahlara kadar oynamaya uygun hale getirin, kaos ekmek için anında zanaat patlayıcıları kullanın ve Lara’nın imza mücadele yayını ve tırmanma baltasını kullanın.
Mezarın Öldürülmesine Geri Dön – Türbeler geri döndü ve her zamankinden daha büyük ve daha iyi. “Tomb Raider’in Yükselişi” nde, ölümcül tuzaklarla çevrili devasa, huşu uyandıran antik mekanları keşfedeceksiniz, dramatik çevre bulmacalarını çözeceksiniz ve keşfetmek için sırlarla dolu bir dünyayı ele geçirdiğinizde kriptleri açığa çıkarmak için eski metinleri deşifre edeceksiniz.

Linkler

Fitgirl Repack (13.9 GB)
Buradan İndirebilirsiniz
Codex
Buradan İndirebilirsiniz

CPY
Buradan İndirebilirsiniz

Deluxe Edition Repack
Buradan İndirebilirsiniz

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*