MIDDLE-EARTH: SHADOW OF MORDOR Full tek link torrent indir

MIDDLE-EARTH: SHADOW OF MORDOR – GAME OF THE YEAR EDITION – V1951.27 + ALL DLCS

 

"Artık yeter! Vallaha bir tane daha kötü Orta Dünya oyunu oynarsam bayılacağım!" diye düşünmüştüm Shadow of Mordor'u ilk gördüğümde. Takip edenleriniz varsa muhakkak hatırlayacaktır. Shadow of Mordor'un ilk oynanış videosu oldukça eleştirilmişti. Assassin's Creed'in aynısı olmuş dedik, Batman'den dövüşü aynen almışlar dedik. Dedik de dedik. Yani ilk görüşte aşk konusunda Shadow of Mordor oldukça başarısızdı.

Bize kendini beğendirmesi bir yana bir de kendisinden soğutmuştu daha ilk dakikada. Ama tüm bunları bir kenara bıraksak bile sadece oyunun ismi soğutmaya yetmez miydi ki zaten? "Middle-earth: Shadow of Mordor" koymuşlar ismini. "Middle-earth" diyor. Yani Orta Dünya. Yani Yüzüklerin Efendisi'nin geçtiği evren. Bu kelimelerden birini bile bir oyunla birleştirince benim aklıma oldukça kötü anılar geliyor. LotR: Return of the King'i bir kenara bırakacak olursam -ki kendisi süper bir yapım değildi- Orta Dünya adına çıkan tüm aksiyon oyunları oldukça vasattı. Hatta geçtiğimiz yıllarda çıkan War in the North'un ardından uzun bir süre sesi soluğu çıkmadı Yüzüklerin Efendisi oyunlarının. Ama cesur bir yapımcı geldi ve dedi ki biz Orta Dünya'da geçen bir aksiyon oyunu yapıyoruz. Fakat kızmayalım diye hemen ekledi, "film oyunu değil, Orta Dünya'da geçiyor sadece" diye. 

Peki kimi kesim tarafından müthiş ön yargılarla bugünlere kadar gelen Shadow of Mordor, aradığımız kan olabilmiş mi dersiniz? Bu kez şeytanın bacağı kırılmış mıdır?

Linkler

Steam rip (53,54 GB)

Buradan indirebilirsiniz

Repack Fitgirl (16,6 GB)

Buradan indirebilirsiniz

Prophet (53,32 GB)

Buradan indirebilirsiniz

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*