Medieval 2 Total War tek link crack full indir

Medieval 2 Total War tek link crack full indir

Medieval 2 Total War tek link crack full indir,strateji oyunlarını severler için kaliteli bir oyun büyük ordular ile savaşarak
aralarında türklerinde bulunduğu imparatorlukları seçip oyuna başlayabilirsiniz.

Medieval 2 Total War, bir devam oyunudur ve yıllar geçtikçe fenomen haline gelmiştir. 2006 yılında SEGA tarafından piyasaya sürülmüştür. Oyunda 1080 ve 1530 seneleri arasında hüküm sürüyorsunuz. Orta çağın bu kanlı dönemlerine şahitlik edecek, dinlerin ve kıtaların değişimini gözlemleyeceksiniz. Barutun bulunmasıyla birlikte değişen düzene tanık olacaksınız. Siz bir yandan belki de savaşırken diğer yanda birileri Amerika’yı keşfedecek.

Seçtiğiniz devleti en iyi şekilde yönetmekle yükümlüsünüz. 22 farklı ulus oyunda mevcut durumdadır. Oyunun başında sadece İngiltere, İspanya, Fransa, Roma İmparatorluğu ve Venedik medeniyetlerini seçebiliyorsunuz. Verilen görevleri başarıyla tamamlarsanız diğer devletleri de seçebileceksiniz. The Turks adı altında Türkleri de seçebilirsiniz. Timur İmparatorluğu ve Moğollar da oyunda bulunmasına rağmen seçilemiyorlar. Sizlere şimdiden başarılar diliyoruz.

Linkler

Buradan İndirebilirsiniz

NOT: KEY=  1111-1111-1111-1111

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*