HITMAN: THE COMPLETE FIRST SEASON, V1.9.0 Full Tek Link Torrent İndir

HITMAN: THE COMPLETE FIRST SEASON, V1.9.0 Full Tek Link Torrent İndir

Oyun dünyasının en eski serilerinden biri olan Hitman, oyun dünyası ile 2000 yılında buluşmuştu. 2000 yılında Hitman: Codename 47 ismi ile çıkan yapım, o zamanlar için yenilikçi özellikler içeriyordu. Ragdoll ölüm animasyonlarını ilk kullanan yapımlardan biri olan Hitman, yine sallanan kravatı, farklı şekillerde suikast olanakları, karizmatik sesi ve ilginç konusu ile bizlerin hayli ilgisini çekmişti.

2002 yılında Hitman 2: Silent Assassin, 2004 yılında Hitman: Contracts, 2006 yılında Hitman: Blood Money ve 2012 yılında Hitman Absolution ile karşımıza çıkan yapım, Absolution'da çok daha hikaye odaklı bir oyun anlayışı benimsemişti. Hitman'in kişiliğini tanıma açısından güzel bir fırsat sunan Absolution, serinin köklerinden uzaklaştığı yönünde eleştiri oklarına da hedef olmuştu. Square Enix ise durumun farkında olacak ki 11 Mart 2016'da karşımıza yeni bir Hitman ile çıktı. Üstelik bu sefer ne ek bir isim, ne de kaçıncı oyun olduğunu belirten bir ibare ile.

Serinin köklerine dönüş iddiası ile gelen yeni Hitman, zaman aralığı olarak 2019 yılında geçiyor. Hitman: Absolution'ın 2013 yılında sonlandığını belirtirsek, iki oyunun arasında ciddi bir zaman farkı var. Ancak oyunun ekran görüntülerini veya videosunu izleyenler de farketmiştir ki, Hitman görünüş itibari ile ciddi anlamda genç gözüküyor. Şahsen Hitman: Absolution'da keltoşumuzun çok daha karizmatik göründüğünü düşünüyorum.

Yeni Hitman harita tasarımı tarafında ise bir hayli başarılı bir iş ortaya koymuş. Oyunun her bölümü oldukça büyük diyebileceğimiz açık dünyalarda oluşuyor. Her harita ise en ince detayına kadar özenle hazırlanmış. Spoiler vermek istemiyorum ancak bir bölüm varki manzarayı oturup 15 dakika izlediğimi söyleyebilirim. Ayrıca her haritada suikast sırasında oldukça işinize yarıyabilecek ipuçları bulmak da mümkün.

Linkler

CPY (63,46 GB)

Buradan indirebilirsiniz

Repack Fitgirl (19,3 GB)

Buradan indirebilirsiniz

Repack (29,76 GB)

Buradan indirebilirsiniz

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*