FALLOUT 4 Full tek link torrent indir

FALLOUT 4 Full tek link torrent indir

İşte Fallout 4 pürüzsüz, saf, tertemiz bir açık dünya. Eğer içinizde biraz da olsa keşfetme heyecanı varsa Boston sizin için biçilmiş bir kaftan. Terk edilmiş gibi görünen yerleşim yerleri (Raider'lar gelene kadar), çürümeye yüz tutmuş fabrikalar, süper marketler… Kendinizi kıra, bayıra vurup Boston'ı dolaşmaya başladığınızda bir kaç saat içinde çok önemli bir şeyi fark ediyorsunuz: Fallout 4 sadece bir arayış üzerine yazılmış. Sürekli arıyorsunuz. Eski dünyanın kalıntıları içinde attığınız her adım, sizi hem geçmişle hem de gelecekle birleştiriyor. 

Oyun aynı zamanda bu arayışı destekleyen bir senaryoyla karşımıza çıkıyor. Fallout 4 ile ilk kez nükleer felaket öncesinde oyuna başlıyoruz. Eh, bu kadarı spoiler/sürprizbozan sayılmaz çünkü Bethesda defalarca kez bunları bize gösterdi. Oyunun karakter yaratma kısmı felaket öncesi dünyada geçiyor ve son yıllarda gördüğüm en eğlenceli karakter yaratma sekansını size yaşatıyor.

Karakter yaratma bölümü kesinlikle bugüne kadar gördüklerimin en iyisi. Hem özgür yapısı hem de bunu size harika bir şekilde sunmasıyla hayli beğenimi kazandı. Her şeyden önce çok organik bir şekilde ilerliyor. Karakter modellemeler "halen" biraz olmamış gibi dursa da Fallout 4 her Bethesda oyunu gibi sonuçla değil, gidişatla kazanmış bir firma. 

Linkler

Codex

Buradan indirebilirsiniz

Repack Fitgirl

Buradan indirebilirsiniz

Hd doku paketi 

Buradan indirebilirsiniz

NOT: HD DOKU PAKETİ SADECE v1.9.4 İÇİN HAZIRLANMIŞTIR. LÜTFEN İNDİRMEDEN ÖNCE SÜRÜMÜNÜZÜ KONTROL EDİNİZ. DİĞER SÜRÜMLERDE ÇALIŞMA GARANTİSİ YOKTUR.

 

 

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*