Expeditions: Viking v1.0.1 Full torrent hızlı tek link indir

Expeditions: Viking v1.0.1 Full torrent hızlı tek link indir

Expeditions Viking, oyununda mütevazi bir Viking kabilesine yeni atanan Chieftan isimli bir Vikingi yönlendirecek ve kabilenizi büyütmeye çalışacaksınız. Oyunda çeşitli düşmanlara ve hayvanlara karşı savaşacak ve İskandinav kıyılarında topraklarınızı genişletecek ve yenilmez bir kabile olacaksınız. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda çeşitli kişilerle tanışacak ve karakterlerinizi geliştirerek düşmanlarınıza üstünlük sağlayacaksınız. Viking tarihini baştan yazacak ve kendi stratejiniz ile düşmanlarınızı yok ederek macera dolu dakikalar geçireceksiniz.

Adınızı tarihin kaidesine ayırmak için, köyünüzün refah ve ününü artırmak için büyük güç ve büyük zenginlik gerekir. Norveç topraklarından kazanılması gereken çok az şey var; bu nedenle, Batıdaki denizlerde manzaralarını belirlemelisin, burada masallar, hazine ile dolu hazır dolu bir adanın konuşulduğunda.

Servetini ara

Güvenilir hanımlarınız sizi günün emri doğrultusunda Valhalla’ya kadar takip edecekler, ancak bundan bin yıl boyunca hatırlanacak bir miras bırakmaktan daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Şimdi, değerli bir savaşçı grubunu bir araya getirin, bir gemi inşa edin ve denizin zenginlik ve zaferini arayın. Britannia Logic Artists ‘Expeditions’da bekliyor: Viking.

Ana Özellikler:

Kendi Viking reislerinizi yaratın! Karakterinizi, istatistiklerin, yeteneklerin ve yeteneklerin karakterinizin rolünü tanımladığı benzersiz karakter sistemimizden ayırın.
Raiding veya Ticaret? Vikingler yalnızca şiddetli savaşçılar değil, bilgili esnaflar olarak biliniyordu. Zenginliği havuç veya sopayla nasıl bulacaksınız?
Savaş ve Politika: Çeşitli taraflarla yan Norsemen, Picts veya Angles olabilirler.
İtibar: Tercihlerinize dikkat edin, eylemlerinizin hikayeleri başkalarını korkusundan getirebilir, ancak sana güvenirler mi?
Tarih sayfalarına adım atın: İskandinav tarihinin güzel ve içten anlatımında

Genres/Tags: RPG, Strategy, Tactics, 3D, Turn-based
Company: Logic Artists
Languages: RUS/ENG/MULTI5
Original Size: 10.8 GB
Repack Size: 3.8 GB

Link
Buradan indirebilirsiniz

 

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*