Euro Truck Smilatör 2 + Ağır yükler paketi Full tek link torrent indir

Euro Truck Smilatör 2 + Ağır yükler paketi Full tek link torrent indir

Oyun adından da anlayabileceğiniz üzere bir kamyon simülasyonu ve bu nedenle ilk etapta çok kolay görünse de aslında gerçekten zorlayıcı bir oyun olduğunu anlamanız çok uzun sürmüyor. İlk kazanızdan sonra tamir masraflarını gördüğünüzde ne demek istediğimi anlayacaksınız. 

Euro Truck Simulator 2'nin bu gerçekçi yapısı sizi gelişigüzel değil de çok daha dikkatli, kurallara uyarak ve kamyonunuza gözünüz gibi bakarak oynamaya zorluyor. Özellikle oyunun başlarındaki nakit probleminiz nedeniyle bir kaç harcamadan sonra oyunu biraz daha ciddiye alarak oynayacağınızdan eminim.

Oyuna giriş yaptıktan sonra aşağıda görebileceğiniz gibi sizin için gerekli olan kısımlara tek bir tuşla ulaşabiliyorsunuz.

Sizin de farkedebileceğiniz gibi oyun çok iyi hazırlanmış bir Türkçe dil seçeneği ile birlikte geliyor. Dilerseniz İngilizce ve pek çok dilde daha oynayabileceğiniz oyun ülkemize verdiği bu değer ile benden bir puan daha alıyor.

Oyunda şehirden şehire mal taşıdıkça daha fazla para ve deneyim puanı kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız paralarla yeni garajlar alabilir, kamyonlar edinebilir ve bu kamyonları kullanmak üzere şöförler tutabilirsiniz. Ayrıca kamyonunuzun daha güzel görünmesi için aksesuarları da gene para kullanarak alıyorsunuz.

Bunun yanında deneyim puanlarınızla daha uzun yol gitme, tehlikeli madde taşıma, az yakıt harcama, farklı malları taşıma gibi farklı yetenekleri de elde edebiliyorsunuz. Alabileceğiniz araç parçalarının bir kısmı için de yine deneyim puanlarına ihtiyacınız var.

Linkler
Repack Fitgirl
Buradan İndirebilirsiniz

Reloaded

Buradan İndirebilirsiniz

Oyun+Ağır yükler

Buradan İndirebilirsiniz

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*