Crysis Wars crack full tek link indir

Crysis Wars Full PC İndir

Crysis Wars,2008 yılında piyasaya sunulan Crysis Wars aksiyon dolu onlinede oynanabilen sürümdür Crysis warhead ile eş zamanılı
piyasaya sürülmüş bir çok kişinin hala oynadığı craysis ile tam oyun keyfi yaşayabilirsiniz.

Crysis Wars 2008 yılından bu yana hala zevkle oynanmakta olan Crysis Warhead oyununun online versiyonudur!

Evet yanlış duymadınız, bu yayında online bir oyun indirip oynayacağız. Crysis Warhead ile eş zamanlı sunulan ve onun online kolu olan Crysis Wars’da, counter tarzı ama daha operasyonel yaklaşımlı online oyun oynayacağız.

Kişisel fikrim bu zevki herkes tadamayacak çünkü kurulum işleri bu yayında biraz karışık ve çoğumuz direk sonuç odaklı olup hemen yayının aşağılarına gittiğimizden bu kurulum işini yapamayıp oyun çalışmıyor naraları atacak. Yapacak bir şey yok 🙂 Biz uzun uzun da olsa kurulum ve crack-cd key işlemlerini videoyla anlattık. Durdurarak hiçbir detayını atlamadan izleyip yapan arkadaşlar sonuca başarıyla ulaşacaklardır. Bu yayını hazırlamak tam 1 günümüzü aldı. İnternette bu anlatımın eşi benzeri olmadığını ve bunun -her ne kadar yıllanmış bir oyun olsada- ilk defa tarafımızca bu kadar ayrıntılı ve sorunsuz anlatıldığını belirtmek isteriz. Umarım keyifli vakit geçirmenizi sağlar.

Türkçe Yama
Buradan İndirebilirsiniz

Alternatif

Buradan İndirebilirsiniz

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*