Crazy Machines 3 – Lost Experiments full tek link torrent indir

Crazy Machines 3 – Lost Experiments full tek link torrent indir

Crazy Machines 3 – Lost Experiments full tek link torrent indir PC 80 fizik bulmacasıyla aşırı gerçekçi bir simülasyon seni bekliyor! Hiç atlayan lazer fare bombasının nasıl göründüğünü merak ettin mi? Crazy Machines 3 Lost Experiments 2017 Ya da dahası: Neler yapabildiğini?

Crazy Machines 3 Lost Experiments 2017 Öyleyse hayal bile edemeyeceğin imkanlarla kendi nihai oyun alanın için hazır ol.

Elektiriğine, lazerlerine, şimşeğine ve rüzgârına bakmadan fiziksel sistemlerden yararlan. Fişleri kurcalayarak daha derin detayları araştırabilir ve bireseysel özelliklerle nesneler sağlayabilirsin. Hiçbir şey imkansız değil. Eğer tahta levhayı sevmezsen metal ve taş gibi farklı materyaller seçebilir ve boyut, dönüş ve rengini değiştirebilirsin. Her şeyden önce senin kendi makinen…

Ayrıca, neredeyse sonsuz bulmaca stokuna erişim kazanman ve makineleri oyunda uygulayabilmen için seni Steam® Workshop kullanmaya davet ediyoruz. En iyi makineni yaptığında ise tek bir tıklamayla onu tüm dünyayla paylaşabilirsin. Herkese havanı atabilirsin. 

Minimum sistem gereksinimleri
OS: Windows 7 (latest SP) or higher (64-bit versions only)
Processor: 1.8 GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512 MB VRAM, DirectX-11 compatible
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

 

 

Reloaded Linkler

Reloaded

Buradan indirebilirsiniz

Reloaded alternatif

Buradan indirebilirsiniz

İlk yorumu siz yapın

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*